Cascadas

   Житловий комплекс «Каскадас» – це житло підвищеного рівня комфорту, у розвиненій частини курорту Республіки Болгарія, «Сонячний Берег». Комплекс розташований на другій лінії, в тихій північно-західній частині курорту, всього в 10 хвилинах ходьби від чудового пляжу і в 30 хвилинах їзди на автомобілі від міжнародного аеропорту Бургаса на території більше ніж 45 000 кв.м.

   Власники квартир невеликих, шестиповерхових, архітектурно красивих та затишних будинках, зможуть насолодитися незабутнім перебуванням на території комплексу. Безліч басейнів, дитячих майданчиків, штучних озер, зон для відпочинку та спорту, декілька ресторанів, магазини, фітнес-клуби і сауни, підземний паркінг та автостоянка, дозволять власникам квартир відчути зручність і переваги одного з найбільших комплексів на узбережжі. Апартаменти в комплексі «Каскадас» підходять для осіб, які віддають перевагу, в першу чергу, комфорту і зручності, надійності та безпеки.

   Комплекс складається з 19 красивих будинків. На кожному поверсі розташовано по кілька квартир із зручними та своєчасним плануваннями. Низька поверховість комплексу дозволяє сонячному світлу проникати і до найвіддаленіших зон. При будівництві «Каскадас» використовуються природні і екологічно чисті матеріали, в обробці елементів фасаду переважає натуральний камінь і коване залізо. Всі ці фактори гарантують прекрасне комфортабельне проживання для Вас і Ваших близьких!

Болгарія, к.к. Сонячний Берег, комплекс Каскадас.