+359 892080727
+380 675132818
Болгарiя
м. Бургас

Нерухомість Болгарії

   ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ» пропонує Вашій увазі інформацію про продаж/оренду нерухомості на території Республіки Болгарія.

   Наша компанія має підписані агентські договори із власниками та забудовниками нерухомості, що надає певні переваги та ексклюзивні умови для кінцевого покупця або орендаря нерухомості.

   Процес придбання нерухомості на території Республіки Болгарія:
1. Вибір нерухомості;
2. Резервація вибраної нерухомості;

   Після вибору об’єкта покупки і проведення переговорів щодо з’ясування основних умов, пов’язаних з процесом купівлі-продажу нерухомості в Болгарії, наступає процес укладання та підписання попереднього договору купівлі-продажу.

   Зазвичай підписання попереднього договору передує оплата суми резервації, зазвичай це 1000,00 – 2000,00 євро, яка є підставою для зняття обраного Вами об’єкту нерухомості в Республіці Болгарія з продажу та фіксування ціни.
3. Укладання попереднього Договору купівлі/продажу;

   За бажанням сторін попередній договір може не укладатися, а відразу оформлюється Нотаріальний акт про передачу власності і отримання права розпоряджатися нерухомим майном. Це можливо, коли покупець готовий відразу сплатити повну вартість об’єкта нерухомості.
4. Оформлення нотаріального акту;

   Після підписання нотаріального акту продавцем і покупцем, завірення їх підписів, нотаріус надає його в районний суд. Суддя вносить зміну обставин по об’єкту нерухомості в Державний реєстр нерухомого майна і робить відмітку про вписування в самому Нотаріальному акті.

   При здійсненні операцій в переважній більшості фігурують дві цифри: податкова оцінка вартості нерухомості, що видається територіальною податковою службою і вказується в Нотаріальному акті (вона зазвичай становить 60% від реальної вартості об’єкту нерухомості) і реальна ціна угоди, по якій проводяться фактичні розрахунки. Базою при оподаткуванні є податкова оцінка нерухомості.
5. Отримання від власника нерухомості Акту 14, 15 або 16 (ввід в експлуатацію);
6. Отримання карток БУЛСТАТ.

   Після укладання угоди власник нерухомості зобов’язаний у двомісячний термін задекларувати придбання перед податковою службою. У декларації вказується докладний опис нерухомості: рік будівництва, будівельні матеріали, конструктивні особливості, площа, поверх, вартість.

   Базою оподаткування є вартість нерухомості, що визначається державною податковою службою. Ставка податку становить 0,15%.

   У Республіці Болгарія також існує податок на вивіз сміття (для кожного регіону свій відсоток) – 0,17% (Бургаська обл.) Від вартості об’єкта в нотаріальному акті.