+359 892080727
+380 675132818
Болгарiя
м. Бургас

Про нас

   ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ” заснована в 2008 році і об’єднує висококваліфікованих фахівців у сфері податкового, зарубіжного, кримінального і цивільного права, а також професіоналів в області аудиторських і бухгалтерських послуг.

   Досвід, накопичений нами за весь час роботи, дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам високу якість юридичних послуг. В основі цього лежить, перш за все, комплексний підхід: різні департаменти, що входять в структуру компанії (на території України та за її межами), об’єднуються для вирішення Вашої проблеми.

   Ми уважно стежимо за змінами в законодавстві і розширюємо спектр послуг, що надаються відповідно до вимог сьогоднішнього дня, тому що наша основна задача – це правильна побудова бізнесу, починаючи від вибору організаційно-правової форми і закінчуючи податковою оптимізацією діяльності підприємства. Правильна організація структури підприємства передбачає економічну безпеку Вашої компанії, захист активів, в т.ч. і оптимізацію оподаткування, а так само враховує фактор подальшого розвитку бізнесу.

   Особливістю діяльності нашої компанії є робота з холдинговими структурами, у т.ч. і закордонними компаніями (реєстрація представництв, консалтинг з економічних і юридичних аспектів роботи іноземних організацій на території Республіки Болгарія та ін.), супровід угод по злиттю, приєднанню і надання інших спеціалізованих юридичних послуг.

   Розумні ціни на наші послуги, а також постійні спеціальні пропозиції порадують власника бізнесу будь-якого масштабу.