+359 892080727
+380 675132818
Болгарiя
м. Бургас

Страхування в Україні

   Міжнародна система автомобільного страху­вання «Зелена картка» заснована у 1949 році на підставі Рекомендації робочої групи з автомобільного транспорту Комітету по внутрішньому транспорту Європейської економічної комісії ООН, в якій урядам було запропоновано звернутися до страховиків, що здійснюють страхування ризиків цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, укласти угоди для створення єдиних та дієвих умов страхування при транскордонному русі транспортних засобів.

   Міжнародна система діє у країнах, де:

  • страхування цивільно-правової відповідальності автовласників є обов’яз­ковим;
  • наявне Національне бюро, до якого входять всі страховики, що здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників;
  • офіційно визнана законність вимог цієї системи.

Україна є членом Міжнародної системи з 1997 року.

   Міжнародний страховий сертифікат «Зелена картка» в усіх країнах має уніфіковану форму. Його наявність є обов’язковою передумовою для водіїв, які планують виїхати за кордон на власному автомобілі до країн-членів Міжнародної системи.

   Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників країни, на території якої сталася ДТП.

   У кожній країні, яка входить до складу Міжнародної системи функціонує Національне бюро, яке є єдиною компетентною організацією з усіх питань, пов’язаних із відшкодуванням шкоди, завданої з вини водія-нерезидента на території такої країни.

   Туристичне страхування – це ефективний механізм дозволяє уникнути непередбачених фінансових витрат, які можуть виникнути під час поїздки в результаті раптового розладу здоров’я або отримання травми внаслідок нещасного випадку.

   Оформлюючи візу для виїзду за кордон, особливу увагу слід приділяти страхуванню, яке є обов’язковою вимогою країн ЄС. Купуючи страховий поліс, слідкуйте за дотриманням нижче зазначених правил, і страховка ні в якому разі не стане підґрунтям для відмови у отриманні візи. Натомість, правильно оформлений страховий поліс надасть Вам справжній захист на весь час перебування за кордоном.

   Така страховка забезпечить компенсацію витрат на:

  • невідкладну медичну допомогу — через нещасний випадок або хвороби,
  • термінову медичну евакуацію, в тому числі медичне транспортування — тобто на виклик “швидкої допомоги”,
  • репатріацію в разі летального результату

Просимо Вас ознайомитись із додатковою інформацією: