+359 892080727
+380 675132818
Болгарiя
м. Бургас

ТП української компанії

   Торгове представництво української компанії в Болгарії – одна з можливих підстав для довгострокового перебування в країні, протягом одного року з можливістю щорічного продовження статусу ВНП на протязі п’яти років та в подальшому отриманні статусу ПМП (постійного місця проживання).

   Отримати дозвіл на тривале проживання в Болгарії можливо як представник іноземної комерційної організації на підставі статті 24 п.1 пп.6. “Закону про іноземців в Республіці Болгарія”. Для цього необхідно зареєструвати торгове представництво української компанії в Болгарській торгово-промисловій палаті.

   Якщо у Вас є зареєстрована фірма в Україні, Ви можете зареєструвати торгове представництво української компанії в Болгарії, стати представником цієї компанії в Болгарії та отримати статус ВНП в Болгарії.

Перелік необхідних документів для реєстрації торгового представництва української компанії в Болгарії:

– Оригінал Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
– Оригінал довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
– Протокол загальних зборів про створення представництва;
– Нотаріально засвідченні зразки підписів осіб, які обираються представниками торгового представництва української компанії в Болгарії;
– Нотаріально засвідчене доручення на представницькі дії особам, які обрані представниками торгового представництва української компанії в Болгарії;
– Нотаріально засвідчене доручення особі, яка буде реєструвати торгове представництво української компанії в Болгарії;
– Нотаріально засвідчене доручення на укладення договору оренди житла в Болгарії (у разі відсутності у власності);
– Оригінал довідки про відсутність судимості (термін дії 6 місяців).

   Якщо у Вас немає відкритої компанії в Україні, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ» надає послуги у відкритті такої фірми з можливістю підтримання її в “робочому” стані та подальшої реєстрації торгового представництва української компанії в Болгарії.