+359 892080727
+380 675132818
Болгарiя
м. Бургас

Вид на проживання в Болгарії

   На просторах інтернету існує багато рекламних пропозицій, щодо отримання громадянства та виду на проживання в державах Європейського Союзу. Найчастіше дані послуги пропонують шахраї, мета яких – отримання Ваших коштів, та при спілкуванні із цими «решаками» виявляється, що вони не мають жодного уявлення, щодо порядку, процедури та законних підстав для отримання даних статусів для громадян України. Насправді отримання таких статусів це реальність, але існує певна кількість вимог до претендента.

   Якщо ви прийняли рішення, щодо міграції до Республіки Болгарія, з будь-яких причин, Вам знадобиться статус виду на проживання (ВНП), який надає можливість тривалого перебування на території Болгарії на протязі 12 місяців з дня отримання статусу. Даний статус підлягає щорічної пролонгації, яка не вимагає кипи документів та не займе багато часу.

   ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ» надає правову допомогу з 2008 року, за цей час здобули бездоганну репутацію на ринку юридичних та бухгалтерських послуг. Наша компанія не пропонує отримання ВНП, ПМП або громадянства будь-якої держави Європейського Союзу, як це пропонують багато компаній в інтернеті. Наша компанія має представництво в Республіці Болгарія, працівники котрого мають значний досвід та знання для вирішення міграційних питань на території Республіки Болгарія. Звертаємо Вашу увагу, що наші представники на території Республіки Болгарія володіють в достатній мірі українською, російською, англійською та болгарською мовами, що зробить більш комфортним Ваше спілкування та прискорить вирішення поставлених питань.

Зверніться до нас та Ви отримаєте висококваліфіковану, практичну правову допомогу!