+359 892080727
+380 675132818
Болгарiя
м. Бургас

ВНП по представництву

   Торгове представництво української компанії в Болгарії – одна з можливих підстав для довгострокового перебування в країні, протягом одного року з можливістю щорічного продовження статусу ВНП на протязі п’яти років та в подальшому отриманню статусу ПМП (постійного місця проживання).

   Отримати дозвіл на тривале проживання в Болгарії можливо як представник іноземної комерційної організації на підставі статті 24, п.1, пп.6. “Закону про іноземців в Республіці Болгарія”

   Для цього необхідно зареєструвати представництво української компанії в Болгарській торгової промисловій-палаті.

   Якщо у Вас є зареєстрована фірма в Україні, Ви можете зареєструвати торгове представництво української компанії в Болгарії, стати представником цієї компанії в Болгарії, та отримати статус ВНП в Болгарії.

   Також існує можливість стати представником вже зареєстрованого торгового представництва української фірми в Болгарії, для цього є спеціальна процедура вписування представника в діюче представництво іноземної компанії в Болгарії.

   Якщо ж у Вас немає відкритої компанії в Україні, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЗАХИСТУ» надає послуги у відкритті такої фірми з подальшим підтриманням її в “робочому” стані та подальшої реєстрації торгового представництва української компанії в Болгарії.

   Після того, як Ви станете представником української компанії в Болгарії, у Вас буде необхідний пакет документів, на підставі якого Ви отримаєте візу типу Д.

   Далі, по приїзду в Болгарію, подаються документи на отримання статусу ВНП в Болгарії.

   Перелік необхідних документів для реєстрації торгового представництва української компанії в Болгарії:

  • Оригінал Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
  • Оригінал довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
  • Протокол загальних зборів про створення представництва;
  • Нотаріально засвідченні зразки підписів осіб, які обираються представниками торгового представництва української компанії в Болгарії;
  • Нотаріально засвідчене доручення на представницькі дії особам, які обрані представниками торгового представництва української компанії в Болгарії;
  • Нотаріально засвідчене доручення особі, яка буде реєструвати торгове представництво української компанії в Болгарії;
  • Нотаріально засвідчене доручення на укладення договору оренди житла в Болгарії (у разі відсутності у власності);
  • Оригінал довідки про відсутність судимості (термін дії 6 місяців);